«Агроасистент» дає приріст врожаю 10 – 20% при зменшенні дози внесення міндобрив на 15 – 20%.
Найкращий «транспорт» прискореного живлення клітин всіх видів рослин необхідними речовинами з грунту, а також забезпечення відновлення структури складу грунтів.
Препарат «Агроасистент» відноситься до органо-мінеральних добрив ряду Гумати загальноприйнятої назви - солі гумінової кислоти складного високомолекулярного природного з'єднання. Саме тому сировиною для нашого виробництва є низинний торф, як один з кращих джерел природних гумінових кислот.
Технологія нашого виробництва ( обробіток при t не вище 25 С ) має можливість зберегти в складі готового продукту - цілий комплекс корисних поживних речовин: гумати калію, солі кремнієвих кислот, сірку, амінокислоти, вуглеводи, водорозчинні карбонові кислоти (щавлева, бурштинова, яблучна, лимонна), елементи мінерального живлення (азот, фосфор, калій) і мікроелементи (залізо, мідь, цинк, марганець, бор, молібден та ін), макро- і мікроелементи в легко засвоюваних формах.
ГУМАТ КАЛІЮ рідкий торф'яний підвищує активність всіх клітин рослини. В результаті застосування гуматів активно розвивається коренева система, посилюється кореневе живлення рослин, а також поглинання вологи. Інтенсифікація кореневого живлення сприяє комплексному впливу гуматів на грунт та підвищує на 30 % конверсію азоту в складних добривах від загального обєму добрив.
Особливо ефективним є застосування Гумат калію рідкого торф'яного на культурах зі слаборозвиненою кореневою системою: ярий пшениці, ячмені, вівсі, рисі, гречці, картоплі. Розвиток кореневої системи інтенсифікує поглинання рослиною вологи і кисню, а також грунтового харчування. В результаті застосування препарату в кореневій системі активізується синтез амінокислот, цукрів, вітамінів і органічних кислот. Посилюється обмін речовин між корінням і грунтом.
Застосування гумату калію:
- Передпосівна обробка насіння (надає комплексну дію на ріст і розвиток рослин, і є першим і надзвичайно важливим етапом на шляху отримання високих і якісних врожаїв)
- Позакореневе обробка в період вегетації як самостійне добриво .
Застосовується на промислових сільгоспкультурах та присадибних ділянках.
Норми витрат :
300 гр. на літр води (без хлору) на обробку насіння
2-3 л. на 1 га. Посівних площ за одну обробку.
0,009% розчин для садових рослин (1-2 обробки).
Новітні методи застосування КАСу в компоненті з біологічними комплексними органічними стимулюючими добривами.
Існує велика кількість прихильників використання як органічних, так і мінеральних добрив. Можна дуже багато говорити про переваги та недоліки того чи іншого методу, але команда спеціалістів та науковців НВК ПФ «Захист Рослин 2000» пішла іншим шляхом вирішення даної проблеми! А саме, поєднанням органічної та мінеральної складової, що дало змогу отримати повноцінне органо-мінеральне добриво, компоненти якого доповнюють та підсилюють дію один одного, мають пролонговану дію, зменшують хімічне навантаження як на грунт та і на рослини. Мова йде про об’єднання Гумату Калію (Фітоаміногумату) з КАСом (Карбамідно-Аміачною Сумішшю), та одночасним насиченням готового продукту мікроелементами, стимуляторами росту, амінокислотами та біологічно-активними сполуками.
Родючість ґрунту визначається кількістю поживних елементів, що вносяться в неї, їх динамікою обмінів речовин у ґрунті та його інтенсивністю. Гумінові добрива – потужні каталізатори біохімічних процесів, які протікають у ґрунті, її біологічної активності, в першу чергу за рахунок того, що органічна речовина гуматів використовується мікрофлорою ґрунту як джерело енергії і поживних речовин. Гумати сприяють зростанню чисельності спорових бактерій, цвілевих грибів, актномецетов, целюлозних бактерій. Чисельність останніх на дослідних ділянках, оброблених гуматом, зросла в 2-5 разів у порівнянні з контролем. У результаті розкладання органічних і деревних залишків (целюлози, геміцелюлози, протеїнів, лігніну) протікає більш інтенсивно, прискорюються процеси гуміфікації, грунт збагачується гумусом. Причому, застосування гумінових добрив в умовах польового досліду викликало зміни у вмісті гумусу не тільки в орному горизонті, але і по всьому ґрунтовому профілю. Застосування гумінових добрив вже через рік викликає не тільки кількісні, але і якісні зміни гумусу. Новостворений гумус володіє високою біологічною активністю, наявність гумінових речовин в грунті покращує його фізичні та хімічні властивості.
Гумат калію – одне з найбільш ефективних універсальних добрив для підживлення рослин відкритого і закритого ґрунтів. Цей біопрепарат сприяє поліпшенню обміну речовин і підвищує імунітет вирощуваних культур.
Гумат калію прискорює вегетативний ріст рослин і формування їх кореневої системи. Застосування Гумату калію разом з іншими добривами і засобами захисту, посилює ефективність і знижує в оброблюваних рослин стрес від впливу на них різних препаратів.
Гумати - це утворені гуміновими кислотами з калієм, натрієм або амонієм, водорозчинні солі. Природність гуматних добрив визначається тим, що гумінові речовини, для їх виробництва, були отримані спеціальним способом з природних копалин – низинного торфу.
Калій прискорює процеси фотосинтезу в рослинах, що сприяє утворенню в них органічних кислот, також він необхідний рослинам для вуглеводного та азотного обміну, посилює активність ферментів, сприяє підвищенню кількості цукрів, які впливають на стан клітин, завдяки чому підвищується морозостійкість рослин, позитивно впливає на стійкість рослин до захворювань і підсилює структуру волокон їх вегетативної системи. При нестачі калію погіршується синтез білка, із-за чого в рослинах порушується весь азотний обмін.
КАС - єдине рідке азотне добриво, що містить в собі три виду азоту. Кожен з видів забезпечує максимальну корисну дію. Амідний азот при взаємодії мікроорганізмів перетворюється в амонійну і нітратну форму. А нітратний азот має миттєву дію. Такий спосіб удобрення рослин має тривалий ефект засвоєння. Також КАС, завдяки своєму складу оптимальний при екстримальних станах грунту – підвищена температура, підвищена або знижена вологість і кислотність.
Більшість добрив при підживленні можуть випаровуватися і не засвоюватися в потрібній кількості. КАС не має у своєму складі вільних молекул аміаку, які мають властивість випаровуватися з грунту. Максимальні втрати азоту в карбамідно-аміачної суміші становлять не більше 10%. Під час застосування гранульованої суміші втрата від загальної маси азоту може становити до 40%!
На протязі 4-ох останніх років було проведено більше 350 випробувань та досліджень, як в лабораторних так і польових умовах для вдосконалення та оптимізації формули готового продукту.
І зараз ми з 100-відсотковою впевненістю готові заявити про максимальний ефект в піднятті врожайності, при використанні продукту Тогрової Марки «Агроасистент» виробництва НВК ПФ «Захист рослин 2000» м. Черкаси.
Ціна: 40 грн. / Литр
Кількість: 1000